Pomáháme

Klub Stonožka Ostrava 

Vážíme si všech, kteří s nadšením a láskou pomáhají lidem s hendikepem. Nebývá to jen rodina, ale i dobrovolníci z řady neziskových organizací. Třeba my fandíme Klubu Stonožka Ostrava, která se snaží pomáhat zdravotně postiženým lidem a jejich rodinám tak, aby mohli využívat veškeré aktivity běžného života, rozvíjet svoji soběstačnost a seberealizaci nezávisle na sociální službě.

Jsme rádi, že jsme mohli "Stonožku" podpořit alespoň vybavením vodovodními bateriemi:-)

 

 

Sociální automobil v Brně

Podporujeme projekt "Sociální automobil" v Brně, tentokráte jde o dodávku pro POSKYTOVATELE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - ZÁMEČEK STŘELICE.

 

 

 

 

 

ZOO Brno

Stali jsme se adoptivními rodiči a přispěvateli na chov celé řady zajímavých zvířat v ZOO Brno. Chceme tak pomoci dobré věci v našem regionu.

 

 

 

 

Společnost ADRA

Pomáháme společnosti ADRA (Adventist Development and Relief Agency), která je mezinárodní humanitární organizací poskytující pomoc lidem v nouzi.
ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 125 zemích světa. V České republice je již od roku 1992.

 

 

 

 

Babybox Znojmo

Protože nám osud nechtěných dětí není lhostejný, rozhodla se naše společnost také podpořit projekt budování Babyboxu ve městě Znojmě a pomoci tak zachránit lidský život na jeho samotném počátku.

 

 

 

 

NAPIŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavřít

Přihlášení